Про сайт The Study

The Study – це новий підхід до систематизованого подання інформації для старшокласників, абітурієнтів та студентів. Головна ідея сайту – створити інструмент, який дає можливість вибрати майбутнє місце навчання з урахуванням всіх переваг і бажань.

Кожен день ми вдосконалюємо наш сайт і наповнюємо його новими цікавими матеріалами, щоб ви могли знайти набагато більше, ніж просто відповіді на питання.

Кожен користувач сайту може знайти будь-який навчальний заклад за допомогою системи пошуку за назвою або багатофункціонального фільтра з підтримкою широкого спектра критеріїв пошуку та їх різноманітних комбінацій, таких як: населений пункт, спеціальність, платне або безкоштовне навчання, наявність гуртожитку, наявність військової кафедри й багатьох інших.

На сторінках навчального закладу можна познайомитися із загальною інформацією про ВНЗ, спеціальностями, вартістю навчання і прохідними балами, подивитися фотографії, дізнатися контакти приймальної комісії.

Ми розробили унікальну можливість для абітурієнта – кожен може оцінити шанси вступу на конкретну спеціальність обраного ВНЗ. Абітурієнт побачить прогноз ймовірності вступу відповідно до його балів.

The Study для ВНЗ

Кожен представник вишу може керувати інформацією про свій навчальний заклад самостійно і в режимі реального часу. Таким чином, потенційні учні отримують інформацію максимально оперативно і з «перших рук». Виші не тільки отримують можливість заявити про себе широкій аудиторії, а й допомагають абітурієнтам зробити вибір більш усвідомленим, чітким і ясним.

Більш детальну інформацію про представників та багато іншого ви знайдете на сторінці популярних питань.