Угода користувача

1. Загальні положення

1.1. Сайт thestudy.com.ua (далі — Сайт) — спеціалізоване, довідково-інформаційне мережеве видання з усіх видів навчання, перепідготовки та розвитку кар’єри в Україні, що виходить в мережі інтернет.

1.2. Ця угода визначає умови і можливості розміщення (публікації) інформації на Сайті та використання інформації сайту thestudy.com.ua.

1.3. Звертаємо увагу, що інформація, опублікована на сайті, не є офертою.

2. Умови публікації інформації

2.1. Користувач Сайту має право самостійно або за допомогою адміністратора Сайту розмістити рекламно-інформаційні матеріали та іншу інформацію за тематикою Сайту за рубриками розділами, а також отримувати доступ до інформації на умовах, визначених адміністратором Сайту.

2.2. Публікуючи інформацію на сайті, Користувач погоджується з наступним:

 • Перед публікацією вся інформація проходить обов’язкову перевірку протягом 24 годин після розміщення і може бути опублікована в разі не відповідності вимогам чинного законодавства — про засоби масової інформації; про інформацію, інформаційні технології і захист інформації; про рекламу; про інтелектуальної власності; про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку тощо, а також у разі порушення прав третіх осіб і загрози інформаційної безпеки сайту;
 • Опублікована інформація поширюється в мережі Інтернет без будь-яких обмежень для перегляду будь-яким користувачем мережі Інтернет, за винятком контактних даних, захищених для перегляду;
 • За запитом адміністратора Сайту протягом 5 робочих днів Користувач готовий надати завірені копії ліцензій, свідоцтв та сертифікатів, зазначених в матеріалах, та/або підтверджують право Користувача розміщувати інформацію про навчальний заклад або види здійснюваної діяльності, а також копії свідоцтв на товарні знаки та інші засоби індивідуалізації, використовувані в рекламно-інформаційних матеріалах;
 • Інформація включається в інформаційну систему Сайту (базу даних), оброблювану адміністратором Сайту з використанням програмного забезпечення;
 • Інформація про Користувача може бути надана за офіційним запитом органів державної влади у випадках, встановлених законодавством.

2.3. Користувач підтверджує, що:

 • Володіє винятковими правами на об’єкти інтелектуальної власності (товарні знаки, зображення, відео-, аудіо – матеріали), що використовуються в рекламно-інформаційних матеріалах, наданих їм для розміщення на Сайті, а також для створення рекламно-інформаційних матеріалів або не має виключне право на їх використання в рекламних цілях згідно з ліцензійним договором;
 • Вся опублікована користувачем інформація відповідає дійсності та актуальна на момент публікації (розміщення на сайті);
 • За публікацію своїх суб’єктивних думок і оцінювальних суджень відповідальність несе користувач, який їх опублікував.

2.4. Адміністратор Сайту має право:

 • Не публікувати та/або видалити інформацію в разі її невідповідності вимогам законодавства, в тому числі законодавства про рекламу, про засоби масової інформації. Зокрема, не публікується/видаляється інформація, матеріали, повідомлення, що порушують чиї-небудь авторські права; містять наклеп, що ганьблять інших людей або організації; містять нецензурну лексику, а також екстремістські висловлювання, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, заклики до тероризму; повідомлення та матеріали, які не відносяться до теми обговорення на форумі;
 • Не публікувати та/або видалити інформацію користувача, не відповідає тематиці Сайту, оголошення про навчання з метою стати агентом, дистриб’ютором, торговим представником компанії, заснованої на залученні інших агентів;
 • Редагувати будь-які матеріали Користувача без спотворення сенсу;
 • Використовувати інформацію, розміщену Користувачем, з метою надання платних послуг з використанням сервісів Сайту, а також в статистичних цілях.

3. Реєстрація на сайті та захист контактної інформації користувача

3.1. При реєстрації Користувач надає інформацію в запитуваному обсязі. Thestudy.com.ua здійснює збір персональної інформації користувачів виключно на добровільній основі. Користувач дає згоду на перевірку своїх персональних даних модератором. До складу запитуваної персональної інформації входять ім’я, прізвище та адресу електронної пошти, інші контактні дані, відомості про освіту і місце роботи користувача, датою народження та інші біографічні дані.

3.2. При реєстрації Користувача — фізичної особи, вказуючи свої персональні дані, Користувач розуміє і погоджується, що вони публікуються в мережі інтернет і можуть бути доступні іншим Користувачам.

3.3. При реєстрації користувачеві направляється індивідуальний логін і пароль для доступу до його особистого кабінету на сайті.

3.4. Адміністратор сайту не несе відповідальності за втрату індивідуального логіна і пароля і передачу їх третім особам, включаючи втрату при звільненні співробітника юридичної особи.

3.5. Контактні дані (адресу, телефон), захищені від перегляду іншими Користувачами. Адміністрація сайту зобов’язується приймати всі розумні заходи щодо захисту персональної інформації Користувачів від знищення, спотворення або розголошення.

3.6. Користувач може видалити, виправити або перевірити свої персональні дані шляхом: відправлення запиту з електронної пошти, яка вказувалася для реєстрації користувачем; відправки листа на адресу редакції з доказами, що дозволяють встановити особу користувача.

3.7. При реєстрації навчального закладу Користувач підтверджує, що він є офіційним представником навчального закладу і має право публікувати рекламно-інформаційні матеріали про навчальний заклад.

4. Вимоги до інформаційної безпеки

4.1. Використовуючи Сайт, Користувач зобов’язується не порушувати інформаційну безпеку сайту, в тому числі зобов’язується:

 • Не отримувати доступ до чужих персональних та інших даних, захищених паролем, без відповідного дозволу;
 • Не розсилати електронну пошту за допомогою сайту, багаторазово не надсилати однакові повідомлення (спам), а також будь-які листи і повідомлення рекламного характеру без письмової згоди адміністрації Сайту;
 • Не поширювати через Сайт комп’ютерні віруси;
 • Не здійснювати одночасне відправлення великої кількості запитів до Сайту з метою вивести сервер з ладу;
 • Не підробляти будь-які заголовки пакетів TCP/IP, що відправляються з сайту або на Сайт;
 • Не здійснювати будь-які інші умисні дії, які можуть призвести до повної втрати інформації;
 • Не вправі використовувати чужу адресу електронної пошти та вказувати дані, що належать іншій фізичній / юридичній особі.

5. Захист прав на редакційні матеріали та інформацію, включену базу даних сайту

5.1. Права на редакційні матеріали, опубліковані на сайті, належать Видавцеві. Передрук редакційних матеріалів у комерційних цілях без згоди видавця не допускається.

5.2. Використання редакційних матеріалів в некомерційних цілях дозволено лише при наявності активного посилання на конкретний матеріал сайту.

5.3. Інформація про джерела і посилання на редакційний матеріал повинні бути розміщені на початку використовуваного текстового матеріалу та оформлені наступним чином: «освітній портал thestudy.com.ua».

5.4. При використанні матеріалів сайту «The Study», в повному обсязі або частково внесення будь-яких змін і/або доповнень, а також будь-яке перероблення матеріалу заборонені.

5.5. Інформаційні матеріали сайту являють собою базу даних про навчальні заклади. Не допускається вилучення матеріалів з бази даних сайту з метою створення аналогічної бази даних.

6. Порядок внесення змін

6.1. Адміністратор сайту залишає за собою право в односторонньому порядку вносити будь-які необхідні зміни в цю угоду.

6.2. Продовжуючи користуватися послугами та сервісами сайту після вступу в силу змін, Користувач тим самим підтверджує свою згоду з ними.