Про АК КНУ

Автотранспортний коледж Криворізького національного університету (АК КНУ) – це єдиний державний вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації у Криворізькому промисловому регіоні, що готує кваліфікованих фахівців автотранспортного профілю.

У коледжі створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи зі студентами.

Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, автошкола, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне навчально-методичне забезпечення та навчально-дослідницька робота студентів.

Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхнє професійнє зростання є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.

Особливостями Криворізького промислового регіону є високотехнологічний та інноваційний потенціал різних галузей промисловості (машинобудівної, гірничодобувної, металургійної, транспорту), багатство природних ресурсів та особливе географічне положення, що диктують необхідність розвитку системи підготовки високопрофесійних кадрів для автотранспорту. Тому колектив нашого коледжу з оптимізмом дивиться в майбутнє.

У 1964 році Радою Народного господарства Дніпропетровського економічного району прийнято рішення про побудову нового навчального комплексу на 960 студентів і у 1969 році нове приміщення технікуму здано в експлуатацію за адресою Кривий Ріг, вул. Тухачевського, 26.

До 1968 року технікум був вузько спеціалізованим, навчання здійснювалося лише за двома спеціальностями: «Експлуатація автотранспорту» та «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів». Згідно розпорядження Ради Міністрів УРСР від 16.07.68 №1310 технікум перейменовується в Криворізький технікум гірничого транспорту. Введена спеціалізація по підготовці спеціалістів для роботи на великовантажних кар’єрних автомобілях.

У 1990 році Наказом Міністерства металургії СРСР №823 від 01.11.1990 року як експеримент технікум  реорганізований в Криворізький автотранспортний коледж.

Наказом Міністерства промисловості України від 03.02.93 р. №12 Криворізький автотранспортний коледж перейменовано в Криворізький автотранспортний технікум.

З метою реалізації Закону України «Про освіту», забезпечення оптимізації та високої якості підготовки фахівців в системі ступеневої освіти, спільного використання матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу навчальних закладів, забезпечення студентів базами практики, а випускників – працевлаштуванням Наказом Міністерства освіти України №133 від 10.05.99 р. при Криворізькому автотранспортному технікумі створено навчально-виробничий комплекс, до складу якого увійшли ПТНЗ №29, Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, середні загальноосвітні школи № 36, 44, 49, 52, 62, 86; територіально-виробниче об’єднання «Кривбасавтотранс» та інші автотранспортні підприємства міста.

У 2004 році згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.04 року №525 Криворізький автотранспортний технікум став структурним підрозділом Криворізького технічного університету і перейменований у Криворізький Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету, що дозволило здійснювати координацію спільної діяльності для підготовки фахівців у системі ступеневої освіти, ефективно використовувати навчально-лабораторну та виробничу базу та вирішувати питання підвищення професійної майстерності викладачів технікуму шляхом стажування на відповідних кафедрах університету.

З 2011 року згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту   України   від   06.10.2011   №1155   Криворізький   автотранспортний технікум   Криворізького технічного університету перейменований   в Автотранспортний технікум Державного вищого навчального закладу « Криворізький національний університет».

На виконання наказу в.о. ректора Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» від 17.02.2015 року  №70 «Про перейменування відокремлених структурних підрозділів університету»  Автотранспортний технікум Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» перейменовано в Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».

До послуг студентів три навчальних корпуси, обладнані лекційні аудиторії та лабораторії, кабінет дипломного і курсового проектування, три комп’ютерні класи, читальна зала, бібліотека, актова зала, студентська їдальня, дев’ятиповерховий гуртожиток. Для посилення практичної складової підготовки майбутніх фахівців, а також отримання ними робітничих професій обладнані два тренажерних класи, працюють навчально-виробничі майстерні, комплексний гараж на 19 одиниць автомототранспорту, навчальний полігон.

У коледжі проводиться підготовка водіїв категорії А1, А, В, С1, С.

З метою забезпечення ефективності навчально-виховного процесу у коледжі створено десять циклових комісій. Досвід роботи педагогічного колективу з питань «Співпраця з соціальними партнерами – запорука якісної підготовки фахівців», «Розвиток творчого потенціалу майбутніх фахівців при проведенні тижнів циклових комісій» був представлений на засіданнях обласної Ради директорів 2008 та 2012 років.

Студентство і викладачі живуть цікавим життям, проводяться традиційні та нові за змістом і формою професійні конкурси, конференції, олімпіади, тренінги, спортивні змагання, а інформація щодо них накопичується на сайті навчального закладу.

1963
Рік заснування
Державна
Форма власності
денна, заочна
Форма навчання
I
Рівень акредитації
диплом держ. зразку
Документ про закінчення
молодший спеціаліст
Кваліфікаційні рівні

Спеціальності молодшого спеціаліста в АК КНУ з вартістю навчання

Коди та найменування спеціальностей згідно постанови КМУ № 266 від 29 квітня 2015 р.

Назва спеціальності Денна форма Заочна форма
133 Галузеве машинобудування
Механічна інженерія
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Електрична інженерія
274 Автомобільний транспорт
Транспорт
275 Транспортні технології (за видами)
Транспорт

Ліцензовані професії

  • 8321 Водій мототранспортних засобів (категорія A1)
  • 8321 Водій мототранспортних засобів (категорія A)
  • 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія B)
  • 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія C1)
  • 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія C)

Контакти АК КНУ

Адреса: Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 26А
Телефон: 056-466-10-15
Сайт:
Електронна пошта: atkknu@gmail.com

Як доїхати до АК КНУ на громадському транспорті

Ці транспортні маршрути проходять поруч з АК КНУ. Ви можете доїхати на автобусі або тролейбусі. У цих маршрутів є зупинки в радіусі 500 метрів.

Зупинка: Автотехнікум
3 хв. ходьби
Тролейбус:
3
13
13А
14
23
Маршрутка:
3
208
209
211
223
229
230
236
240
248
250
281
303
323
330
397
Зупинка: на вимогу
5 хв. ходьби
Маршрутка:
281

Люди, які переглядали цей заклад, також цікавляться
Полтава | Державний

Напрями навчання: управління та адміністрування, архітектура та будівництво, аграрні науки та продовольство

Умань | Державний

Напрями навчання: управління та адміністрування, інформаційні технології, електрична інженерія, аграрні науки та продовольство