Про БПК

Сьогодні Бахмутський педагогічний коледж готує молодших фахівців-вихователів дітей дошкільного віку, учителів музики і музичних керівників у дошкільних закладах, а також учителів фізичної культури.

Нашою місією є:

  • Готувати конкурентоздатних висококваліфікованих фахівців у сфері дошкільної і середньої освіти;
  • Надихати і підтримувати навчання студентів і їх творчість.
  • Формувати і моделювати поведінку учасника інформаційного суспільства і відповідальність у новому світі

Ми пред’являємо високі вимоги до якості навчального процесу.

Велику увагу ми приділяємо формуванню у студентів навичок здорового способу життя, адже вони будуть прикладом для своїх учнів.

У нашому навчальному закладі студенти можуть удосконалювати свої фізичні дані в сучасному тренажерному залі, у басейні, на стадіоні, на спортивних секціях з волейболу, футболу.

Навчання в педагогічному коледжі проводиться на денній і заочній формах, за держзамовленням і на контрактній основі. На денному відділенні вчаться студенти на базі повної і базової загальної середньої освіти.

В коледжі працюють 5 предметно-циклових комісій. Викладачі предметно-циклових комісій вивчають науково-методичну літературу, передовий педагогічний досвід, розробляють навчальні посібники, навчальні відеофільми, беруть участь у науково-практичних конференціях, обласних і регіональних семінарах.

Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя і підвищенню рівня здоров’я студентів. З цією метою викладачі комісії фізичного виховання систематично проводять заняття спортивних секцій, різноманітні позааудиторні заходи, змагання «Ну-мо, хлопці», «Веселі старти», «Козацькі розваги».

Викладачі і студенти коледжу – активні учасники міських програм і проектів, постійно надають шефську і методичну допомогу закладам освіти міста, проводять волонтерську роботу в Центрі соціальної реабілітації дітей.

В коледжі склалася певна система виховної роботи, яка включає різні напрями виховання, а саме: національно-патріотичне, морально-правове, трудове, екологічне, родинне, професійне, фізичне, художньо-естетичне.

Студенти і викладачі активно беруть участь у громадському житті міста : у святах, мітингах, вечорах, концертах, демонстраціях, за що отримують численні вдячності і нагороди.

За 85 років існування педагогічне училище підготувало більше 15 тисяч спеціалістів, вихователів, учителів музики й фізичної культури, методистів, завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів шкіл, інспекторів.

Досягнення сьогодення – впевнений погляд у майбутнє

Зараз коледж впевнено крокує вперед, своєчасно реагує на зміни в економіці та на ринку праці. В училищі створено всі умови для якісної підготовки майбутніх спеціалістів:

  • Модернізовані матеріально-технічна та науково-методична бази.
  • Відкрито сучасний тренажерний зал.
  • Капітальний ремонт актового залу, дискозалу, спортзалу, кабінету педпрактики і заочного відділення, класу хореографії, конференц-залу, класу хорового співу, більшості навчальних кабінетів.
  • Встановлені договірні зв’язки з університетами.
  • Плідна співпраця з громадськими організаціями міста.

Коледж співпрацює з міжобласною волонтерською організацією «Світ – Україна» в межах програм «Молодь в дії» та «Екошкола». Педколектив постійно підвищує свою професіональну майстерність на курсах, науково-практичних конференціях, майстер-класах.

З 2012 р. коледж постійно бере участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

Ми впевнені, що добрі традиції, які склалися у нашому коледжі, високий потенціал творчого колективу накопичений за роки роботи, дозволять коледжу й надалі успішно розвиватися.

Відчуваючи почуття гордості за своє минуле, зберігаючи та примножуючи досягнення наших попередників, ми робимо усе, щоб спеціальність, яку одержують наші випускники, стала дійсно затребуваною.

Наші студенти – активні учасники міських програм і проектів, постійно надають шефську і методичну допомогу навчальним закладам міста, проводять волонтерську роботу в Центрі соціальної реабілітації дітей. А також студенти й викладачі беруть участь у суспільному житті міста: святах, мітингах, вечорах, концертах, демонстраціях, за що одержують подяки і нагороди.

Наші спортсмени упевнено лідирують у міських, обласних змаганнях. За спортивні досягнення училище регулярно нагороджується грамотами та дипломами.

Повага до особистості студента і викладача, уміння працювати на випередження – ось що відрізняло наш колектив у всі часи, ось що покладено в основу наших традицій, ось що допоможе рухатися вперед.

1953
Рік заснування
Державна
Форма власності
денна, заочна
Форма навчання
I
Рівень акредитації
диплом держ. зразку
Документ про закінчення
молодший спеціаліст
Кваліфікаційні рівні

Спеціальності молодшого спеціаліста в БПК з вартістю навчання

Коди та найменування спеціальностей згідно постанови КМУ № 266 від 29 квітня 2015 р.

Назва спеціальності Денна форма Заочна форма
012 Дошкільна освіта
Освіта / Педагогіка
від 7070 грн від 5493 грн
014 Середня освіта (за предметними спеціальностями)
Освіта / Педагогіка
від 9128 грн

Контакти БПК

Адреса: Бахмут, вул. Благовіщенська, 43
Телефон: 062-742-34-72, 099-761-94-91
Сайт:
Електронна пошта: artped@ukr.net

Люди, які переглядали цей заклад, також цікавляться
Бердичів | Державний

Напрями навчання: освіта / педагогіка, соціальні та поведінкові науки, управління та адміністрування, право, інформаційні технології та ще 1 напрям

Бердичів | Державний

Напрями навчання: охорона здоров’я

Бердичів | Державний

Напрями навчання: освіта / педагогіка, культура і мистецтво, соціальна робота