Є багато речей, які можуть викликати стрес. Часто ми не усвідомлюємо, як сильно вони впливають на нашу роботу та заважають досягненню поставлених цілей. З якими звичками варто розлучитися, щоб досягти своєї мрії швидше? «The Study» підготував список з дев’яти звичок.

1. Токсичні відносини

Досить проводити час не з тими людьми. Життя занадто коротке, щоб витрачати час на токсичні відносини. Люди у вашому оточенні повинні підтримувати вас. Якщо ні, не потрібно їх терпіти. Щоб досягти успіху, вам потрібні відносини, які змусять добре думати про себе.

2. Брехня собі

Всі брешуть – це факт. Але обманювати себе неприпустимо. Якщо хочете досягти успіху, ви повинні не тільки ризикувати, але й бути чесними з самим собою.

3. Жити минулим

Ви будете менш засмучені, якщо забудете про минуле. Не можна почати наступну главу свого життя, якщо продовжити читати стару.

4. Забезпечення напівзаходами

Простий спосіб викликати стрес в житті – поставити цілі та покласти їх на полицю. Принцип простий: Ви щось вирішили – почніть реалізовувати.

5. Віра в перфекціонізм

Спроба бути ідеальним призводить до занепокоєння. Світ не винагороджує перфекціоністів. Він нагороджує людей, які реалізують конкретні цілі.

6. Страх невдачі

Ви ніколи не досягнете успіху, якщо боїтеся помилитися. Робити щось і припуститися помилки в 100 разів ефективніше, ніж нічого не робити. Не дозволяйте своєму страху заважати робити те, що хочете, і бути тим, ким хочете. Пам’ятайте: у кожній історії успіху є невдачі. Будь-яка помилка може привести до успіху.

7. Приниження результатів

Досить принижувати себе. Думати «хтось зробить це краще за мене» – поганий шлях. Якщо виберетеся з цього, зможете вчитися та отримувати знання.

8. Прийняття власних виправдань

Рано чи пізно ви зрозумієте, що виправдання не приведуть до мети. Якщо хочете бути успішним, ви повинні взяти справу у свої руки.

9. Заздрість

Не турбуйтеся про те, що хтось може бути більш ефективним, ніж ви. Замість цього сконцентруйтеся на подоланні власних рекордів і досягненні власних цілей. Успіх – це боротьба з самим собою, ні з ким іншим.