Розберемося, як підібрати ВНЗ та спеціальність за допомогою функціональних інструментів сайту TheStudy.com.ua

У цій статті ви дізнаєтеся, як підібрати ВНЗ онлайн за будь-якими критеріями.

Весь наш сайт TheStudy.com.ua – це детальна інформація про всі ВНЗ України, яка допомагає людям вибрати майбутнє місце навчання з урахуванням всіх переваг і бажань. Однак, навіть у такій формі, як, наприклад, у списку університетів Києва, складно підбирати спеціальності або навчальні заклади з певними умовами навчання.

Для того щоб ви не мучилися, ми розробили фільтр, який покаже вибірку ВНЗ за потрібними вам критеріями: географічними, за спеціальностями, умовами навчання і багато чому іншому.

У розділах «Вищі навчальні заклади» та «Коледжі» в верхній частині сайту розташований фільтр:

Підібрати ВНЗ онлайн

ТУТ ВСЕ ПРОСТО: щоб вибрати ВНЗ онлайн, ви повинні у вікнах «Міста», «Спеціальності», «Умови навчання» вказати потрібні вам параметри для підбору. Необов’язково заповняти усі поля, заповніть тільки ті, які вплинуть на вибірку і натисніть синю кнопку «Знайти».

Наприклад, вас цікавлять ВНЗ:

  1. в місті Київ
  2. зі спеціальністю «Комп’ютерні науки»
  3. з гуртожитком і безкоштовним навчанням

Починаємо по черзі відкривати вікна:

1. Міста

Підібрати ВНЗ за містами онлайн

Тут ви можете вибрати одне або декілька міст, в яких буде здійснюватися пошук. Якщо порожньо, шукає по всіх.

2. Спеціальність

Підібрати ВНЗ за спеціальностями онлайн

Ви можете вибрати одну або кілька спеціальностей зі списку. Якщо нічого не заповнити, то пошук буде виконуватися по всіх галузях знань.

3. Умови навчання

Підібрати ВНЗ за умовами навчання онлайн

У цьому вікні ви можете вказати параметри ВНЗ (тільки з гуртожитком, тільки з безкоштовним / платним навчанням, з військовою кафедрою, з післядипломною освітою, з аспірантурою / докторантурою, з підготовчим відділенням, тільки з курсами підготовки до ЗНО). Якщо нічого не вибрати, то параметри НЕ будуть впливати на пошук.

Можете комбінувати підбір ВНЗ онлайн. Наприклад, не вибравши місто, ви запустите пошук по всіх містах, не вибравши спеціальність, пошук буде здійснюватися за всіма.

Не витрачайте час на збір інформації в інтернеті по крупинках, сфокусуйтеся на виборі навчального закладу, від цього залежить ваше майбутнє!

Користуйтеся на здоров’я!