Про ІГНС НАНУ

Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» — провідний український інститут з питань геохімії, рудоутворення, металогенії і, проблем поводження з радіоактивними відходами.

Центр створено з метою організації, координації наукових досліджень та проведення науково-виробничих робіт, спрямованих на встановлення закономірностей поведінки радіонуклідів та хімічних елементів природного і техногенного походження в навколишньому середовищі, створення бази даних наукових робіт з цих питань, підготовки рекомендацій по оздоровленню екологічної ситуації в Україні, включаючи питання реабілітації і дезактивації Зони відчуження ЧАЕС та інших територій, що зазнали шкідливого впливу від техногенних аварій та природних катастроф з метою повернення її в народне господарство; наукового супроводження геологорозвідувальних та вишукувальних робіт щодо технологічних розробок уранової промисловості і поводження з радіоактивними відходами (РАВ), зберігання і захоронення РАВ у глибоких геологічних формаціях, вирішення комплексних питань геології та моніторингу навколишнього середовища (атмосфера, гідросфера, літосфера, біосфера) для народногосподарських потреб МНС України.

ІГНС бере участь у координації наукової діяльності інститутів НАН України в межах науково-технічної програми НАН України по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і є головною організацією в Україні з проблем поводження з радіоактивними відходами та реабілітації забруднених територій. Координаційна діяльність з цих проблем здійснюється за розробленою в 1996 році та оновленою в 1999 році і затвердженою Кабінетом Міністрів України Комплексною програмою поводження з радіоактивними відходами (Постанова КМ України від 05.04.99 р. за № 542).

1995
Рік заснування
Державна
Форма власності
денна, заочна
Форма навчання
IV
Рівень акредитації
диплом держ. зразку
Документ про закінчення
доктор філософії
Кваліфікаційні рівні


Контакти ІГНС НАНУ

Адреса: Київ, просп. Палладіна, 34-а
Телефон: 044-502-12-29, 044-502-12-25
Сайт:
Електронна пошта: igns@ukr.net
Показати Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України на мапі

Відгуки про ІГНС НАНУ

Вчилися тут? Залиште свій відгук, і, можливо, це допоможе іншим у виборі. Крім цього, з ваших оцінок формується наш рейтинг.

Коментарі закриті.


Люди, які переглядали цей заклад, також цікавляться
Київ | Приватний

Напрями навчання: культура і мистецтво, журналістика, управління та адміністрування, архітектура та будівництво

Київ | Приватний

Напрями навчання: культура і мистецтво

Київ | Державний

Напрями навчання: культура і мистецтво, соціальні та поведінкові науки, управління та адміністрування, інформаційні технології, архітектура та будівництво та ще 1 напрям