Дніпровський гуманітарний університет

Дніпровський гуманітарний університет (ДГУ) — приватний вищий навчальний заклад у Дніпрі. Дніпровський гуманітарний університет акредитований за статусом вищого навчального закладу IІІ рівня і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України АЕ № 458756, виданої 05.08.2014 р., з підготовки фахівців ступенів бакалавра і магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальностями «Психологія», «Туризм», «Правознавство».

Дніпропетровський гуманітарний університет створено для підготовки осіб з вищою юридичною та психологічною освітою для організацій, підприємств і установ регіону. Підготовку фахівців з базовою вищою освітою проводиться за денною та заочною формами навчання на факультеті психології та на юридичному факультеті.

У Дніпропетровському гуманітарному університеті діє 8 кафедр, 2 з яких загально-університетські та по 3 на кожному факультеті. Більше 70% науково-педагогічного складу мають наукові ступені та вчені звання.

Фінансова та господарська діяльність університету здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб і на підставі чинного законодавства України та нормативних актів Міністерства освіти і науки України. Крім цього, студенти університету, у відповідності з договором про співробітництво між університетом та Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ України, мають змогу користуватися бібліотекою і читальними залами Дніпропетровського гуманітарного університету.


Контакти Дніпровського гуманітарного університету

phone_iphone 056-767-35-24
room м. Дніпро, вул. Орловська, 1 Б
Показати контакти приймальної комісії

Статистика вступу за 2019 рік


ПЗСО: Середній бал ЗНО серед зарахованих на контракт161.30
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на контракт9.63
ПЗСО: Зараховано на контракт23
ПЗСО: Всього прийнято заяв268
ПЗСО: Ліцензійний обсяг440
ПЗСО: Залишилося невикористаних ліцензійних місць417
МОЛ.СПЕЦ.: Зараховано на контракт всього148
МОЛ.СПЕЦ.: Всього прийнято заяв153
МОЛ.СПЕЦ.: Ліцензійний обсяг225
МОЛ.СПЕЦ.: Залишилося невикористаних ліцензійних місць77
БАКАЛАВР: Зараховано на контракт31
БАКАЛАВР: Всього прийнято заяв31
БАКАЛАВР: Ліцензійний обсяг30
МАГІСТР: Зараховано на контракт всього14
МАГІСТР: Всього прийнято заяв14
МАГІСТР: Ліцензійний обсяг10
Зараховано на бюджет всього0
Зараховано на контракт всього216