IT Step University

«IT Step University» – це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку.

«IT Step University» – це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України. Університет готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку.
По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

Також в IT STEP University діє програма доуніверситетської підготовки, що готує майбутніх ІТ-спеціалісті ще зі школи та дає можливість отримати диплом бакалавра лише за 3 роки.

Що вирізняє IT STEP University серед інших ЗВО?

  • ми навчаємо студентів за унікальними авторськими програмами, що відповідають вимогам ІТ-ринку
  • готуємо бакалаврів та магістрів за міжнародними стандартами освіти
  • студенти навчаються за найбільш актуальними та затребуваними спеціалізаціями
  • наші викладачі – практики з найбільших ІТ-компаній України
  • ми пропонуємо сучасну матеріально-технічну базу для навчання
  • студенти працюють у командах над власними проектами вже з першого курсу
  • позанавчальні активності: спеціалізовані курси, тренінги та майстер-класи від лідерів ІТ-індустрії, участь у хакатонах, міжнародних конференціях.

Контакти IT Step University

phone_iphone 032-252-03-45
room м. Львів, вул. Замарстинівська, 83 А
Показати контакти приймальної комісії